دانلود پایان نامه

اکسپریا زد وان با یک دوربین و پردازنده قدرتمند و همچنین طراحی باریک و منحصر به فرد در عین حال از یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری نیز استفاده میکند!اما باید ببینیم این باتری سونی z1 در عمل در برابر این سخت افزار قدرتمند چگونه عمل خواهد کرد؟!

در تمام این آزمون ها  باتری  LG G2 رقیب سرسختی برای اکسپریا وان بود.در تماس تلفنی اکسپریا زد وان توانست مدت زمان ۲۶:۵۳ دوام بیاورد و بعد از آن هواوی با باتری ۴٫۰۵۰ میلی آمپری در رده دوم وباتری  ال جی جی ۲ نیز در ردیف سوم قرار گرفت!

 

در تست مرور وب در کمال تعجب  باتری سونی z1 با اختلاف ۵ ساعت در برابر ال جی واقعا حرفی برای گفتن نداشت و حتی در برار اکسپریا زد نیز با اختلاف زمان نیم ساعت خود را عقب تر از آن نشان داد.البته ناگفته نماند که صفحه نمایش زد وان از فناوری پیشرفته تر و در عین حال روشنایی بیشتر نسبت به رقبا برخوردار است.

 

در اجرای ویدیو نیز عملکرد باتری سونی  زد وان در حد متوسط بوده و نمیتوان تعریف زیادی از آن کرد،زد وان با مدت زمان ۶:۱۲ توانست این مرحله را پشت سر بگزارد که البته حدود نیم ساعت از اکسپریا زد بهتر عمل میکند!
موتور پردازشگر X-Reality در اجرای ویدیو ها واقعا کیفیت عالی ای را از خود نشان داد اما متاسفانه مصرف باتری را نیز به همان اندازه بالا برد.

 

اما از همه که بگذریم در بخش standby زد وان توانست نتایج بسیار خوبی را از خود برجای بگزارد و مدت زمان ۵۳ ساعت را دوام آورد.

 

البته نباید از حالت استامینای این گوشی نیز قافل ماند،با اجرای این حالت در مصرف باتری بسیار صرفه جویی خواهد شد.
در امتیاز کلی در بخش آزمون باتری میتوان به زد وان نمره متوسطی اعطا کرد که البته برای چنین سخت افزاری قابل قبول خواهد بود و شما را ناراضی نخواهد گذاشت!

 

این فایل ها تست های آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد انتشارات سنجش و دانش می باشد که با پاسخ های کاملا” تشریحی ارائه می شود. شما می توانید از منوی جستجو (بالای سایت سمت چپ ) تست های دروس دیگر را پیدا کرده و رایگان دانلود کنید