دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :انگیزه ها و عوامل موثر بر حضور تماشاچیان مسابقات کاراته در شهر تهران

تکه ای از متن پایان نامه :

  • ارتقاء و آموزش:

هیچ برنامه بازاریابی بدون یک برنامه ارتباطی موثر که ارتقاء و آموزش را فراهم کند، نمی تواند موفقیتی بدست آورد. عنصر ارتقاء و آموزش سه تأثیر اساسی را ایفاء می کند:

اطلاعات و راهنمایی ها مورد نیاز را فراهم می نماید، مشتریان مورد نظر را متقاعد می کند که خدمت و محصول خاص از ویژگی های خوبی برخوردار می باشد و مشتریان را تشویق می نماید در زمان های خاص اقداماتی را انجام دهند.

ارتباطات را می توان از طریق افرادی زیرا فروشتدگان و مربیان و یا از طریق رسانه هایی زیرا تلویزیون، رادیو، روزنامه ها، مجلات، تابلوهای تبلیغاتی، بروشورها و شبکه اینترنت ارائه نمود.

  • قیمت:

قیمت و ارزش گذاری بطور مؤثری متمایز و پیچیده می باشد. تصمیم گیری های مخاطبان در مورد خرید ورزش بر پایه ارزش مشاهده شده، مقایسه با دیگر پدیده های ورزشی رقابتی، طرز تفکر دوستان در این مورد که چه چیزی اصل می باشد یا بدل و دیگر عوامل، مبتنی می باشد، همچنین بازیکنان، مربیان و مسئولین باید به قیمتی که در آن، ورزش سودآور می باشد توجه داشته باشند. مانند هر نوع تجارتی، ورزش هزینه در بر دارد. مخاطبان قیمت را با ارزش برابر می دانند، بازیکنان، مربیان و مسئولان در سود حاصله سهیم خواهند بود. قیمت گذاری باید با قیمت گذاری رویدادهای مشابه متناسب باشد (حسن زاده، ۱۳۸۴، ۲۶).

 

۲-۳-۹ استراتژی بازاریابی

تمام استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی بر پایه باورهای صریح و ضمنی از رفتار مصرف کننده هستند. احتمال موفقیت تصمیماتی که بر پایه فرضیات صریح، تئوری ها و تحقیقات تأیید شده شکل گرفته اند بیش از تصمیماتی می باشد که صرفا بر پایه الهامات و باورهای ضمنی اتخاذ می شوند.

محرک های بازاریابی از محصول، قیمت، توزیع و ترویج و گسترش تشکیل می گردد. محرک های دیگر عبارتند از: عوامل اصلی که در محیط خریدار وجود دارند یا رخ می دهند. آنها عبارتند از: عوامل اقتصادی، فناوری

انگیزه ها و عوامل موثر بر حضور تماشاچیان مسابقات کاراته در شهر تهران

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

Posted in دسته‌بندی نشده