دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :انگیزه ها و عوامل موثر بر حضور تماشاچیان مسابقات کاراته در شهر تهران

تکه ای از متن پایان نامه :

از طرف دیگر برای یک تیم و مدیریت استادیوم خیلی مهم می باشد که نه تنها تعداد تماشاگران را پیش بینی کنند بلکه دریابند که چرا افرادی که تمایلشان را برای حضور در استادیوم نشان داده و در بازارهای بالقوه نیز سهم بوده اند اما در استادیوم حاضر نشده اند. (محرم زاده، ۱۳۸۸، ۱۳۸-۱۴۸)

 

 

خواب و گاهی به صورت گفتار هستند که از زبان شخص خارج می گردد یا در حالت عصبانیت و فشارهای روانی زیاد ابراز می گردد.

بنابراین فروید بر این باور می باشد که شخص نمی تواند به صورت کامل همه انگیزه های خود را درک کند. برای مثال ممکن می باشد فرد انگیزه خود را از خرید یک دوربین عکاسی برای سرگرمی بداند در حالی که در ضمیر ناخودآگاهش می خواهد نبوغ و خلاقیت خود را ابراز دارد. پژوهشگران با تحقیقات گسترده و متنوع خود رفتار مصرف کننده را عمیق تر درک می کنند (پارسائیان، ۱۳۷۹).

 

۲-۴-۲ تئوری انگیزشی هرزبرگ

اگر عواملی که باعث نارضایتی می شوند حذف شوند، لزوما رضایت ایجاد نمی گردد. باید عوامل ایجاد رضایت به صورت فعالی حضور داشته باشند تا انگیزه خرید ایجاد گردد. بعنوان مثال کامپیوتری که دارای ضمانت نامه نیست بعنوان یک ناراضی کننده اقدام می کند، اما صرف وجود ضمانت نامه نمی تواند عامل ایجاد رضایت باشد و انگیزه خرید را به وجودآورد، زیرا ضمانت نامه یک عامل رضایت درونی یا فطری نیست. اما سادگی و آسان بودن بهره گیری از کامپیوتر می تواند عامل ایجاد رضایت باشد.

تئوری هرزبرگ می تواند دو نوع کاربرد در بازاریابی داشته باشد. اول اینکه بازاریابان باید از عوامل ناراضی کننده پرهیز نمایند (مثال عدم وجود دفترچه راهنما یا خدمات پس از فروش ضعیف) هرچند که وجود مناسب این عوامل به تنهایی، باعث فروش کالا نمی شوند، اما عدم وجود آنها باعث بفروش نرفتن محصولات می گردد. کاربرد دوم این می باشد که بازاریابان باید عوامل راضی کننده یا ایجاد انگیزه مهم را خرید محصولات خودشناسائی

انگیزه ها و عوامل موثر بر حضور تماشاچیان مسابقات کاراته در شهر تهران

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

Posted in دسته‌بندی نشده