دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :مطالعه سروده های شاعران ایرانی خارج از کشور با تکیه بر سروده های شاعران معاصر 

تکه ای از متن پایان نامه :

بخشی از محفوظات ذهنی عباس صفاری نیز در این موارد و اشخاص، اختصار                می گردد: مادونا، پیکاسو، امیلی برونته ، استفن کینگ، چارلز برونسون، ماریا ترزا، لئونارد کوهن:‌ شاعر و آوازه خوان کانادایی ، نصرت فاتح علی خان:‌از قوالان درجه اول پاکستان، مادران پلازا که به مادرانی گفته می گردد که از زمان جنگ کثیف در آرژانتین هر یک شنبه با عکس فرزندان گم شده خویش در میادین تجمع می کنند .، جین دو : اصطلاح آمریکایی و عنوان قانونیِ بی خانمان ها و مردگان مؤنث فاقد کارت شناسایی می باشد ، ‌پرنده بی پا که پرنده ای در اساطیر سرخپوستان آمریکای شمالی می باشد. ، تَنکا: از فرمهای غنایی شعر ژاپن، یاردسِل:حراج خانگی، فروش اشیاء مازاد بر احتیاج در حیاط جلوی خانه ‌

 

 

 

“تذرو می خواند: / ” مرا ببوس ، مرا ببوس. برای آخرین بار./ خدا تو را نگهدار/ که می روم به سوی سرنوشت / به جست و جوی سرنوشت…/ سرشک غم میفکن ، برای من به دامن/ پرستو:  مگر آهنگ رفتن داری؟ / تذرو: / آری…” (ژاله اصفهانی، مجموعه اشعار ،ص ۱۰۱)

 

تضمین از حافظ:

“کشتی نشستگانیم، ای باد شرطه برخیز/ باشد که باز بینیم دیدار آشنا را/ ای باد شرطه برخیز، برخیز پر تلاطم/ بر بادبان دراویز،‌ بگشای راه ما را ” (همان، ص ۱۳۰)

 

تضمین از حافظ :

خوب زیبا! / این “شکایت” نیست :/ “شکری با شکایت” می کنم/ ای دلنواز/ ای یار!                (اسماعیل خویی، جانانه ، ص ۲۴)

و:

…. و بعد / “شاهد عهد شباب…”/ حافظ جان! می بینی ؟/ من نیز/ پیرانه سر/ باز عاشقم و همچنان دیوانه ام” (اسماعیل خویی، بازگشت به بورجو – ورتزی، سایت)

مطالعه سروده های شاعران ایرانی خارج از کشور با تکیه بر سروده های شاعران معاصر

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

Posted in دسته‌بندی نشده